на главную  карта сайта  e-mail
tehnoloģija, ražošana,
izstrādājumi ar šunu pildījumu
 
 

Produkcija → paneļi ar šūnu pildījumu

Mūsu ražotie papīršūnu paneļi

Mēs ražojam paneļus ar šūnu pildījumu. Šādi paneļi tiek izgatavoti aplīmējot šūnas ar papīra kartonu. Šobrīd mēs piedāvājam šādus paneļus ar šūnu pildījumu:

  • garums - līdz 2500 mm;
  • platums - no 30 mm līdz 800 mm;
  • augstums - no 10 mm līdz vajadzīgajam augstumam;
  • šūnas - 14 mm, 21 mm, 27 mm.

Ražošana tiek izmantots mūsu ražotais papīršūnu pildījums un kartons 300g/m2.

Kur un kā tiek izmantoti papīršūnu paneļi

Papīršūnu paneļus var izmantot visdažādākajos veidos. Jomu skaits, kurās šis materiāls tiek izmantots, palielinās gadu no gada.

Pirmkārt: šūnu paneļus var izmantot kā pildījumu iekštelpu durvīs vai mēbeļu plātnēs. Šī materiāla priekšrocības, salīdzinot ar citiem analogiem materiāliem, ir vieglums, atlikumu neesamība, ekoloģiskums, augsta siltuma un skaņas izolācija, laba amortizācija pret triecieniem. Pie tam, gatavajiem izstrādājumiem piemīt nepieciešamā izturība un ilgderīgums. Uzņēmuma “Honeycomb Technologies “ noliktavā vienmēr piejami standarta paneļi, kuri ir ideāli piemēroti durvju ražošanai. Šādu paneļu izmērs – 2000x800x33 mm.

Otrkārt: šūnu materiāls arvien biežāk tiek izmantots visdažādākajiem iepakojumiem. To izmanto gan kā starplikas tukšumu aizpildīšanai iepakojumos, gan kā trieciena amortizētāju iepakojuma stūros un malās. Uzņēmums “Honeycomb Technologies “ izgatavo papīršuņu starplikas atbilstoši klientu prasībām, nodrošinot nepieciešamās īpašības pie minimālām izmaksām un svara. Variet pasūtīt Jūsu vajadzībām atbilstošu izmēru un cietības (amortizācijas) pakāpi.

Šūnu pildījuma paneļi aktīvi izkonkurē alternatīvos materiālus, pateicoties to ievērojamajai izturībai un ekoloģiskumam. Piemēram, pasaules mēbeļu ražošanas flagmanis - IKEA, strauji pāriet uz šūnu pildījuma paneļu izmantošanu savu produktu iepakojumiem.

 
 
+371 2546 5238
project@honeycomb.lv
LatviskiEnglish
 
 
Top.LV
Copyright © 2013 "HONEYCOMB TEHNOLOGIES LATVIJA". All Rights Reserved. Developed by MUSOYAN brothers studio. MUSOYAN brothers studio