на главную  карта сайта  e-mail
tehnologija, ražošana,
izstrādājumi no šunu pildījuma
 
 

Papīršūnu pildītāja priekšrocības

Ekoloģiskā tīrība

Papīršūnu pildītājs ir ražots no otrreizējam izejvielām, kas pats par sevi jau padara šo materiālu videi draudzīgu. Tajā pašā laikā papīršūnu pildītājs ir ekonomiskākais mūsdienu konstrukciju materiāls, kuram ipiemīt tādu unikālu īpašību komplekss kā maza materiālietilpība, augsta īpatnējā izturība un cietība (stingrums), vieglums, labas siltuma un skaņas izolācijas īpašības,augstas slāpēšanas īpašības. Vēl jāpiebilst, ka materials ir viegli pārstrādājams un nekomplicēti utilizējams neradot videi kaitīgus gala produktus.

Transportēšana un glabāšana

Šūnu pildītāja transportēšana un glabāšana saspiestajā stāvoklī dod iespēju:

  • samazināt transporta izdevumus;
  • minimizēt noliktavu telpu platību.

Mēbeles un mēbeļu plātnes, kuras ir izgatavotas izmantojot šūnu pildījumu, ir vieglas un transportējot ļauj palielināt iekraujamās produkcijas daudzumu, tādā veidā optimizējot transporta izdevumus.

Analoģiska izmēra izstrādājumi, kas izgatavoti no kokskaidu plates vai tamlīdzīgiem materiāliem ir ievērojami smagāki, to svars var atšķirties vairāk kā 10 reižu.

 
 
+371 2546 5238
project@honeycomb.lv
LatviskiEnglish
 
 
Top.LV
Copyright © 2013 "HONEYCOMB TEHNOLOGIES LATVJA". All Rights Reserved. Developed by MUSOYAN brothers studio. MUSOYAN brothers studio